Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program z zasięgiem pilota

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Program z zasięgiem pilota

    20.12.2013 Zamówiona
    24.04.2014 Wyprodukowana

  • #2
    Program z zasięgiem pilota

    Witam.
    Mam problem. Kilka dni temu wystąpiła następują sytuacja.
    Wieczorkiem zamknąłem samochód zdalnym kluczykiem i było wszystko OK. Rano wstaje i o dziwo próbuję otworzyć samochód z tej samej odległości co zamykałem ale nie działa (około 10m). Podchodzę bliżej ok. 2m i samochód się bez problemów otworzył. Pomyślałem słaba bateria więc wymieniam baterię i dalej ta sama sytuacja czyli z dalszej odległości nie działa pilot (kiedyś z takiej odległości działał bez problemu i to na bardziej zużytych bateriach) a z bliższej bez problemu. Pomyślałem coś się uszkodziło w pilocie więc biorę drugi i ten sam problem. Stąd wnioskuję że pewnie coś się musiało stać z odbiornikiem sygnału w samochodzie. Może antenka od odbiornika się urwała lub coś się poluzowało. Macie może jakieś pomysłu co to może być a jeśli rzeczywiście to coś z odbiornikiem lub anteną to gdzie to jest w samochodzie jest i jak się można do tego dostać. Samochód octavia II FL 2011r 1.4 TSI manual.
    Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Stawiam na lokalne zakłócenia falami elektromagnetycznymi.
      Pojedź w jakieś 'ustronne' miejsce i tam sprawdź zasięg pilota.
      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

      Komentarz


      • #4
        Niestety to raczej nie to bo po pierwsze testowałem to w różnych miejscach a po drugie to się zepsuło z dnia na dzień tzn. wczoraj auto w tym samym miejscu stało co dziś, odległość pilota od auta ta sama a wczoraj działało a dzisiaj już nie ;(

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X